| Tömeg | 56 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Modell név | |
| fűtési tulajdonság | |
| Hűtőteljesítmény | |
| Fűtőteljesítmény | |
| telj. felvétel (hűtő) | 1700 W |
| telj. felvétel (fűtés) | 1980 W |
| Energiaosztály | |
| seer/scop | 8,5/4,4 |
| Beltéri méret | |
| beltéri tömeg | 13,5 kg |
| kültéri méret | 958x660x402 mm |
| Kültéri zajszint | |
| kültéri tömeg | 42,5 kg |
| feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| max. áramerősség | 17,5 A |
| Hűtőközeg | |
| hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| csőméret foly/gőz | 6/16 mm |
| min./max. csövezési táv | 3/25 m |
| max. magasság kül. | 10 m |
| műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| Kompresszor | |
| tömeg ősszesen | 56 kg |
GREE Smart One 6,5 kW oldalfali Split klíma hűtő/fűtő A+++/A+
579 628 Ft
Rendelhető
Ez a termék jelenleg utánrendelhető. A szállítási idő meghosszabbodhat (akár 14 munkanap).
Mások ezeket nézték
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 600 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
MOFÉM AHA golyóscsap. golyó + szár 1/4"-3/8"
940 Ft
-
GUMI Tömítés (23-17) 1/2"-os cafnihoz
13 Ft
-
GUMI Tömítés (30-24) 3/4"-es cafnihoz
38 Ft
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 200 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
További információk
















Értékelések
Még nincsenek értékelések.