| Tömeg | 34,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Modell név | |
| fűtési tulajdonság | |
| Hűtőteljesítmény | |
| Fűtőteljesítmény | |
| telj. felvétel (hűtő) | 670 W |
| telj. felvétel (fűtés) | 680 W |
| Energiaosztály | |
| seer/scop | 8,5/4,6 |
| Beltéri méret | |
| beltéri tömeg | 9,5 kg |
| kültéri méret | 732×555×330 mm |
| Kültéri zajszint | |
| kültéri tömeg | 25 kg |
| feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| max. áramerősség | 6,2 A |
| Hűtőközeg | |
| hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| min./max. csövezési táv | 3/15 m |
| max. magasság kül. | 10 m |
| műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| Kompresszor | |
| tömeg ősszesen | 34,5 kg |
GREE Smart One 2,7 kW oldalfali Split klíma hűtő/fűtő A+++/A++
340 741 Ft
Rendelhető
Ez a termék jelenleg utánrendelhető. A szállítási idő meghosszabbodhat (akár 14 munkanap).
További információk
















Értékelések
Még nincsenek értékelések.