| Tömeg | 57,5 kg |
|---|---|
| Tömeg | |
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Modell név | |
| Hűtőteljesítmény | |
| Fűtőteljesítmény | |
| telj. felvétel (hűtő) | 550 W |
| telj. felvétel (fűtés) | 745 W |
| Energiaosztály | |
| seer/scop | 8,5/5,1 |
| Beltéri méret | |
| beltéri tömeg | 13 kg |
| kültéri méret | 899x596x378 mm |
| Kültéri zajszint | |
| kültéri tömeg | 44,5 kg |
| feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| max. áramerősség | 10,65 A |
| Hűtőközeg | |
| hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| min./max. csövezési táv | 3/15 m |
| max. magasság kül. | 10 m |
| műk. tartomány (hűtés) | -18..+52 °C |
| műk. tartomány (fűtés) | -30..+24 °C |
| Kompresszor | |
| tömeg ősszesen | 57,5 kg |
GREE Amber Royal 2,7 kW oldalfali Split klíma hűtő/fűtő A+++/A+++ HFC R-32 1,0 kg
385 900 Ft
Készleten
Mások ezeket nézték
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 600 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
MOFÉM AHA golyóscsap. golyó + szár 1/4"-3/8"
940 Ft
-
GUMI Tömítés (23-17) 1/2"-os cafnihoz
13 Ft
-
GUMI Tömítés (30-24) 3/4"-es cafnihoz
38 Ft
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 200 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
További információk
Leírás
GREE Amber Royal 2,7 kW oldalfali Split klíma hűtő/fűtő A+++/A+++ HFC R-32 1,0 kg
Ez a split klíma modern megjelenésével és magas teljesítményével ideális választás mind lakossági, mind irodai környezetbe. A készülék fejlett technológiájának köszönhetően hatékony hűtést és fűtést biztosít, miközben energiatakarékosan üzemel.
A GREE Amber Royal 2,7 kW oldalfali Split klíma jellemzői:
- Hűtőteljesítmény: 2,7 kW
- Fűtőteljesítmény: 3,5 kW
- Energiahatékonysági osztály (hűtés): A+++
- Energiahatékonysági osztály (fűtés): A+++
- SEER (szezonális energiahatékonysági mutató): 8,5
- SCOP (szezonális teljesítmény tényező): 5,1
- Hűtőközeg: R32
- Zajszint (belső egység): 21-45 dB(A)
- Zajszint (külső egység): 53 dB(A)
- Méretek (belső egység): 996 x 301 x 225 mm
- Méretek (külső egység): 899 x 596 x 378 mm
- Tömeg (belső egység): 13 kg
- Tömeg (külső egység): 44,5 kg
Egyéb Jellemzők:
- Inverter technológia: Csökkenti az energiafogyasztást és hosszabbítja a készülék élettartamát.
- Wi-Fi vezérlés: Lehetővé teszi a távoli irányítást okostelefonon keresztül.
- Csendes üzemmód: Minimális zajszinttel biztosítja a nyugodt környezetet.
- Plazmaszűrő: Hatékonyan tisztítja a levegőt, eltávolítva a szennyeződéseket és allergéneket.
- Öntisztító funkció: Megakadályozza a penész és baktériumok kialakulását a készülék belsejében.
A GREE Amber Royal 2,7 kW oldalfali Split klíma egy kiváló választás azok számára, akik hatékony és kényelmes klímamegoldást keresnek otthonukba vagy irodájukba.
Letölthető dokumentumok:
- Termékkatalógus, Gree Amber Royal oldalfali Split Klíma
- Kezelési kézikönyv, Gree Amber Royal oldalfali Split Klíma
- Specifikációk, Gree Amber Royal 2,7 kW oldalfali Split Klíma
- Energiacímke, Gree Amber Royal 2,7 kW oldalfali Split Klíma
- Megfelelőségi nyilatkozat, Gree Amber Royal 2,7 kW oldalfali Split Klíma


















Értékelések
Még nincsenek értékelések.