| Tömeg | 4 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| szivattyú nyomómagassága | 8 m |
| maximális áramlás | |
| szivattyú teljesítménye | 0,270 kW |
| a közeg hőmérséklete | 2–90 °C |
| maximális vezetéknyomás | 10 Bar |
| védettségi fok | IP44 |
| beépítési hossz | 180 mm |
| csavar mérete | 6/4"/1" |
| Magasság | |
| Mélység | |
| Szélesség | |
| Tömeg |
IBO OHI 25-80/180 cirkulációs HMV szivattyú
34 449 Ft
Rendelhető
Ez a termék jelenleg utánrendelhető. A szállítási idő meghosszabbodhat (akár 14 munkanap).
Mások ezeket nézték
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 600 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
MOFÉM AHA golyóscsap. golyó + szár 1/4"-3/8"
940 Ft
-
GUMI Tömítés (23-17) 1/2"-os cafnihoz
13 Ft
-
GUMI Tömítés (30-24) 3/4"-es cafnihoz
38 Ft
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 200 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
További információk












Értékelések
Még nincsenek értékelések.