| Tömeg | 4 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| szivattyú nyomómagassága | 5,4 m |
| maximális áramlás | |
| szivattyú teljesítménye | 0,093 kW |
| a közeg hőmérséklete | 2–90 °C |
| maximális vezetéknyomás | 10 Bar |
| védettségi fok | IP44 |
| beépítési hossz | 180 mm |
| csavar mérete | 6/4"/1" |
| Magasság | |
| Mélység | |
| Szélesség | |
| Tömeg |
IBO OHI 25-60/180 cirkulációs HMV szivattyú
20 872 Ft
Készleten
További információk












Értékelések
Még nincsenek értékelések.