| Tömeg | 6,6 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Cikkszám | |
| Elhelyezés | |
| fűtési körök | 45420 |
| méret a | 575 mm |
| méret b | 110-150 mm |
| méret c | 577-670 mm |
| méret e | 630 mm |
| méret f | 519 mm |
| méret g | 454 mm |
| méret h | 560 mm |
| méret l | 69-84 mm |
| Tömeg |
Osztószekrény falon belüli FBOSZ-2 – 565x705x110 mm
29 632 Ft
Készleten
További információk













Értékelések
Még nincsenek értékelések.