| Tömeg | 7,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Cikkszám | |
| Elhelyezés | |
| fűtési körök | 45545 |
| méret a | 700 mm |
| méret b | 132 mm |
| méret c | 600 mm |
| méret d | 442 mm |
| méret e | 635 mm |
| méret f | 120 mm |
| Tömeg |
Osztószekrény falon kívüli FKOSZ-3 – 700x600x120 mm
29 070 Ft
Készleten
További információk














Értékelések
Még nincsenek értékelések.