| Tömeg | 7,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Cikkszám | |
| névleges átmérő | DN50 2" |
| beépítési hossz | 300 mm |
| hideg víz | 0,1°C-50 °C |
| túlterhelési áramlás | 31,25 m3/h |
| állandó kapacitás | 25 m3/h |
| indulási érzékenység | 20 l/h |
| minimális leolvasás | 0,05 l |
| maximális leolvasás | 999999 m3 |
| maximális nyomás terhelés | 16 bar |
| Tömeg |
B-METERS Hidegvízóra GMDM-I DN50 2″ szf.
89 620 Ft
Készleten
Mások ezeket nézték
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 600 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
MOFÉM AHA golyóscsap. golyó + szár 1/4"-3/8"
940 Ft
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 200 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
SCHLÖSSER Sarokszelep 1/2"-1/2"
2 082 Ft
-
GUMI Tömítés (23-17) 1/2"-os cafnihoz
13 Ft
További információk












Értékelések
Még nincsenek értékelések.