| Tömeg | 2,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Cikkszám | |
| névleges átmérő | DN32 5/4" |
| beépítési hossz | 260 mm |
| hideg víz | 0,1°C-50 °C |
| túlterhelési áramlás | 12,5 m3/h |
| állandó kapacitás | 10 m3/h |
| indulási érzékenység | 10 l/h |
| minimális leolvasás | 0,05 l |
| maximális leolvasás | 99999 m3 |
| maximális nyomás terhelés | 16 bar |
| Tömeg |
B-METERS Hidegvízóra GMDM-I DN32 5/4″ szf.
34 930 Ft
Készleten
További információk












Értékelések
Még nincsenek értékelések.