| Tömeg | 7,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Cikkszám | |
| Elhelyezés | |
| fűtési körök | 45545 |
| méret a | 700 mm |
| méret b | 132 mm |
| méret c | 600 mm |
| méret d | 442 mm |
| méret e | 635 mm |
| méret f | 120 mm |
| Tömeg |
Osztószekrény falon kívüli FKOSZ-3 – 700x600x120 mm
29 070 Ft
Készleten
Mások ezeket nézték
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 600 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
MOFÉM AHA golyóscsap. golyó + szár 1/4"-3/8"
940 Ft
-
GUMI Tömítés (23-17) 1/2"-os cafnihoz
13 Ft
-
GUMI Tömítés (30-24) 3/4"-es cafnihoz
38 Ft
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 200 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
További információk














Értékelések
Még nincsenek értékelések.