| Tömeg | 7,8 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Cikkszám | |
| Elhelyezés | |
| fűtési körök | 45608 |
| méret a | 780 mm |
| méret b | 132 mm |
| méret c | 600 mm |
| méret d | 442 mm |
| méret e | 715 mm |
| méret f | 120 mm |
| Tömeg |
Osztószekrény falon kívüli FKOSZ-4 – 780x600x120 mm
30 640 Ft
Készleten
További információk














Értékelések
Még nincsenek értékelések.