| Tömeg | 2,82 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Cikkszám | |
| Hosszúság | |
| Átmérő | |
| maximális üzemi terhelés | 2500 N |
| törést | 7500 N |
| mb | 10473 Ncm |
| ix | 0,705 cm4 |
| wx | 0,672 cm3 |
| méret h | 20 mm |
| méret b | 34 mm |
| méret a | 9 mm |
| méret c | 30 mm |
| méret d | 2,4 mm |
| méret e | 10,5 mm |
| méret f | 50 mm |
| méret k | 20 mm |
| méret s | 14,5 mm |
| méret t | 10,5 mm |
| Anyaga | |
| Tömeg |
FLAMCO szerelősin R2 20×34 (2fm/szál)
8 025 Ft
Készleten
Mások ezeket nézték
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 600 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
MOFÉM AHA golyóscsap. golyó + szár 1/4"-3/8"
940 Ft
-
GUMI Tömítés (23-17) 1/2"-os cafnihoz
13 Ft
-
GUMI Tömítés (30-24) 3/4"-es cafnihoz
38 Ft
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 200 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
További információk
Leírás
FLAMCO szerelősin R2 20×34 (2fm/szál)
A csőtartó elemek a RAL Quality Assurance Association (RAL Gütegemeinschaft Rohrbefestigung) szigorú biztonsági és minőségi szabványai alapján függetlenül tesztelve és tanúsítva vannak.
Műszaki adatok:
- Típus: R Flamco sín
- Hossz: 2 m
- Ø: 1,45 cm2
- Max üzemi terhelés: 2500 N
- Törést: 7500 N
- Mb: 10473 Ncm (Maximális pontterhelés)
- IX: 0,705 cm4
- Wx: 0,672 cm3
- Tömeg: 1,27 kg/m
Letölthető dokumentumok:



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.