| Tömeg | 1,054 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Cikkszám | |
| névleges csatlakozóméret | DN 25 |
| szűrési finomság | |
| nyomás (pn) | 16 bar |
| üzemi nyomás min./max | |
| vízhőmérséklet min./max | |
| hossz a | G 1“ |
| hossz b | G 5/4“ |
| telepítési hossz c | 100 mm |
| magasság d | 164 mm |
| telepítési hossz e | 184 mm |
| magasság f | 194 mm |
| Tömeg |
BWT Protector Mini C/R vízszűrő 1″
33 951 Ft
Készleten
Mások ezeket nézték
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 600 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
MOFÉM AHA golyóscsap. golyó + szár 1/4"-3/8"
940 Ft
-
GUMI Tömítés (30-24) 3/4"-es cafnihoz
38 Ft
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 200 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
SCHLÖSSER Sarokszelep 1/2"-1/2"
2 082 Ft
További információk













Értékelések
Még nincsenek értékelések.