| Tömeg | 0,654 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Cikkszám | |
| névleges csatlakozóméret | DN15 |
| szűrési finomság | |
| nyomás (pn) | 16 bar |
| üzemi nyomás min./max | |
| vízhőmérséklet min./max | |
| hossz a | G ½“ |
| hossz b | G ¾“ |
| telepítési hossz c | 80 mm |
| magasság d | 164 mm |
| telepítési hossz e | 133 mm |
| magasság f | 194 mm |
| Tömeg |
BWT Protector Mini C/R vízszűrő 1/2″
25 337 Ft
Készleten
További információk













Értékelések
Még nincsenek értékelések.