| Tömeg | 7,4 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| Cikkszám | |
| Elhelyezés | |
| fűtési körök | 45545 |
| méret a | 725 mm |
| méret b | 110-150 mm |
| méret c | 577-670 mm |
| méret e | 780 mm |
| méret f | 519 mm |
| méret g | 454 mm |
| méret h | 710 mm |
| méret l | 69-84 mm |
| Tömeg |
Osztószekrény falon belüli FBOSZ-3 – 715x705x110 mm
32 863 Ft
Készleten
Mások ezeket nézték
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 600 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
MOFÉM AHA golyóscsap. golyó + szár 1/4"-3/8"
940 Ft
-
GUMI Tömítés (30-24) 3/4"-es cafnihoz
38 Ft
-
Blue Floor PE-RT 16x2 padlófűtéscső 200 fm/tek, EVOH oxigéndif.-mentes bevonattal
257 Ft
-
SCHLÖSSER Sarokszelep 1/2"-1/2"
2 082 Ft
További információk














Értékelések
Még nincsenek értékelések.