| Tömeg | 1,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | |
| Kivitel | |
| lézer típusa | 635-650 nm |
| lézerosztály | 2 |
| •kilépő teljesítmény | < 1mW |
| max. beltéri hatótávolság | kb. 20 m |
| pontosság | +-0,2 mm/m |
| töltőadapter | 240V / 4,2V, 500 mA |
| Üzemi hőmérséklet | |
| önbeálló | +/- 3 ° dőlésszögön belül |
| vízszintezési idő | kb. 5 mp |
| üres tömeg | 1,07 kg |
| Méretek | |
| IP védettség | |
| Tömeg |
.Automatikus lézeres vízszintező piros Premium
26 060 Ft
Rendelhető
Ez a termék jelenleg utánrendelhető. A szállítási idő meghosszabbodhat (akár 14 munkanap).
További információk




















Értékelések
Még nincsenek értékelések.